Košík  

(prázdný)
Reklama

O PEGENápoje.cz

Kdo jsme

My, PeGe nápoje, jsme specializovaným distributorem do obchodů a gastronomických zařízení (restaurace, čajovny, kavárny a cukrárny), kterým nabízíme velké množství horkých a chlazených nápojů, jež osvěží za každého počasí.

Přestože se zaměřujeme především na prodej jiným obchodníkům, z našeho internetového obchodu může nakupovat skutečně každý za ceny, které běžně nenajdete!

Výhodou nakupování u nás je fakt, že veškeré zboží máme téměř okamžitě k dispozici a tím pádem jsou i dodací lhůty minimální.

Sortiment zboží

Náš sortiment tvoří české výroby zaručené české kvality. Konkrétně nabízíme horké nápoje, horké chocco creamy (čokolády), frappé (mléčné ochucené koktejly) a ledově tříště. Lehce bokem stojí nabídka čajové květiny, kterou nám dodávají mistři čaje až z daleké Číny.

Nakupovaní online

Pokud budete mít jakékoli dotazy k online nakupování, neváhejte nám je poslat přes kontaktní formulář či nám zavolejte na telefon uvedený níže. Kdykoliv jsme vám schopni nabídnout pomocnou ruku či poskytnout informace, které potřebujete.

Snažili jsme se systém vytvořit intuitivní, k vaší spokojenosti. Doufáme, že nákup našich výrobků vám půjde stejně hladce, jako jejich konzumace!

Kontakt

Bližší informace naleznete v sekci Obchodní podmínky a Reklamace. Rádi Vám poskytneme informace také telefonicky na čísle 774 26 24 35 (P. Gelnar) nebo na emailové adresy gelnar.petr(zavináč)email.cz.